Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Aktualności O nas Oferta Pomoc Kontakt

Poniedziałek, 23.04.2018 - 2577 firm w bazie
  Szukaj
 

Aktualnosci
     
 
Bezpłatne badania ultrasonograficzne dla dzieci!!!
Medyczna
powiększ
W Lublinie w dniach 8–11 oraz 15–18 grudnia przeprowadzane będą bezpłatne badania ultrasonograficzne dzieciom w wieku od 9 miesięcy do 3 lat. Możliwe będzie to dzięki unikalnej, mobilnej stacji medycznej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt.

Celem badań jest ocena stanu narządów wewnętrznych dzieci oraz wykrycie wszelkich odstępstw od normy po to, by można je było zacząć wcześnie leczyć.

Zdaniem onkologów większość nowotworów w Polsce wykrywana jest za późno. By coś na to poradzić, ruszył specjalny program badań. Jest on organizowany i finansowany przez Fundację Ronalda McDonalda. Do tej pory w ramach akcji przebadano w Polsce blisko 7000 dzieci.

Ambulans fundacji będzie zaparkowany na pl. Litewskim. Zapisy dzieci na badania prowadzone są pod numerem 695 328 010 w godz. 8–18 (pon. – pt.), a w soboty w godz. 8–17.

Zródło: Kurier Lubelski
06/12/2008

« Zobacz wszystkie aktualności
 
     
     
   

  Opinie o serwisie  
  Jeżeli chcesz wyraźić opinię o naszym serwisie lub masz ciekawy pomysł jak go rozbudować wejdź!
   
 
     
  Są z nami ...  
   
     

All rights reserved Info 9595 (c) 2006 - 2008