Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Aktualności O nas Oferta Pomoc Kontakt

Poniedziałek, 23.04.2018 - 2577 firm w bazie
  Szukaj
 

Aktualnosci
     
 
Targi Edukacyjne w Lublinie
Lublin
powiększ
26-27 lutego odbędą się Targi Edukacyjne w Hali Międzynarodowych Targów Lubelskich w parku Ludowym przy ulicy Dworcowej Można

Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane jest do młodzieży stojącej przed wyborem dalszego kierunku nauki, nauczycieli zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji i wzbogaceniem warsztatu pracy o nowości rynku edukacyjnego oraz dyrektorów szkół pragnącym rozwinąć bazę dydaktyczną i techniczną kierowanych przez siebie jednostek.

Swoje stanowiska będą miały szkoły publiczne i niepubliczne, szkoły językowe, firmy organizujące kursy zawodowe i podyplomowe. Prezentować się będą również producenci pomocy dydaktyczno-naukowych dla uczniów i nauczycieli, sprzętu edukacyjnego oraz wydawcy podręczników i multimediów.

Zródło: MTL
20/01/2009

« Zobacz wszystkie aktualności
 
     
     
   

  Opinie o serwisie  
  Jeżeli chcesz wyraźić opinię o naszym serwisie lub masz ciekawy pomysł jak go rozbudować wejdź!
   
 
     
  Są z nami ...  
   
     

All rights reserved Info 9595 (c) 2006 - 2008