Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Aktualności O nas Oferta Pomoc Kontakt

Poniedziałek, 23.04.2018 - 2577 firm w bazie
  Szukaj
 

O nas
     
 
Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo MPJ powstało w roku 1972 jako jedno z pierwszych w Polsce prywatnych przedsiębiorstw przetwarzających tworzywa sztuczne. Wiodącym wyrobem są złączki skręcane z polipropylenu, które uzyskały duże uznanie ze strony inwestorów.

M.P.J. składa Państwu propozycję nawiązania współpracy dotyczącej telefonicznej informacji o handlu i usługach 9595, a także informacji medycznej 9579, w związku z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów Państwa usług (w województwie lubelskim).

Telefon 9595 (dawniej 959) oraz 9579 funkcjonuje od 1991r. Jest powszechnie znany i szeroko reklamowany w województwie lubelskim (np. autobusy, wiele placówek i zakładów usługowych, książki telefoniczne i informatory, wkrótce także wydruki wielkoformatowe). Pod tymi numerami informujemy zainteresowanych o firmach, handlu czy placówkach medycznych i usługach świadczonych na terenie Lublina i okolic. Dzwonią do nas wszyscy zainteresowani zakupem, naprawą, usługą lub nawiązaniem współpracy gospodarczej. Oferujemy Państwu przekaz informacji najrzetelniejszy, najtańszy i zawsze aktualny. Klient usłyszy o Państwa firmie, a wszelkie dane dotyczące Państwa firmy w trakcie trwania umowy będą aktualizowane bezpłatnie i na bieżąco. Podajemy wszystkie udostępnione przez Państwa firmę czy placówkę dane, które dla obecnych i potencjalnych klientów mogą być bardzo ważne, na przykład: adres(y) i telefon(y), dni i godziny otwarcia czy urzędowania, a także szczegóły na temat oferowanych produktów i usług. Informacje te zostaną przekazane klientowi po wykręceniu jednego z naszych numerów.

Prowadzimy także statystykę zapytań o Państwa firmę, produkty i usługi, co pozwala zorientować się jakie zapotrzebowania są na rynku.

W naszej działalności od początku przyjęliśmy nowoczesny marketingowy model zarządzania firmą, nastawiony na rozpoznanie realnych potrzeb każdego klienta i ich zaspokojenie. Najwyższa jakość to motto wszelkich naszych działań - od wstępnych rozmów z klientami, poprzez wybór, doradztwo . By ułatwić współpracę Państwu z nami, w naszej ofercie są różne abonamenty roczne, które mogą sobie Państwo wybrać w zależności od Waszych potrzeb.

Mamy nadzieję, że współpraca z informacją usługowo-handlową 9595, czy informacją medyczną 9579 zaowocuje wzrostem ilości klientów Państwa firmy czy oferowanych usług.
Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu informacji, jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować więcej, niż nasi konkurenci.

Zapraszamy do współpracy!!!
 
     
     
   

  Opinie o serwisie  
  Jeżeli chcesz wyraźić opinię o naszym serwisie lub masz ciekawy pomysł jak go rozbudować wejdź!
   
 
     
 
Aktualności
RSS Aktualności www.9595.pl
 
 
Targi Edukacyjne w Lublinie
20/01/2009 więcej...
Wszystkiego NAJ....
22/12/2008 więcej...
 
     
  Są z nami ...  
   
     

All rights reserved Info 9595 (c) 2006 - 2008