Nasza strona wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników i zbierania danych statystycznych oraz marketingowych. W każdej chwili mogą Państwo zmienić ustawienia i zasady przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.
Aktualności O nas Oferta Pomoc Kontakt

Poniedziałek, 23.04.2018 - 2577 firm w bazie
  Szukaj
 

Opinie o serwisie
     
 
"No i kolejna pochwała jakiś czas nie było mnie na stronie, ale poszukiwałem jednego numeru i oczywiście go znalazłem. Widze więc, że baza się powiększa oby tak dalej gratulacje."
kamilus
"Strona jest bardzo ładna i klarowna. Bardzo szybko znajduje wyszukiwane informacje."
Paweł Lekan
"Dziękujemy wszystkim za wystawione opinie i cieszymy się, że możemy Państwu pomóc (od tego przecież jesteśmy). Jeśli Państwo mają jeszcze jakieś pytania związane z handlem, usługami lub świadczeniami medycznymi przypominamy, że do Państwa dyspozycji są następujące numery: informacja usługowo-handlowa tel. 95-95, informacja medyczna tel. 95-79, zapytania można również przesyłać pod adresy e-mail: info@9595.pl lub info@9579.pl
Zapraszamy do współpracy z nami: firmy, osoby świadczące różne usługi, a także ośrodki medyczne jak i lekarzy z prywatną praktyką."
Informacja 9595, 9579
"dzięki Wam naprawdę szybko dotarłem do gastroenterologa w Kaliszu, który przeprowadził kolonoskopie. Chciałbym podzielić się pozytywnymi wrazeniami z tego badania, choc szedlem tam z przyslowiowa dusza na ramieniu - tyle naopowiadali mi znajomi. Moge wielu przekonac, ze nie taki diabel straszny. Podpowiedzcie, gdzie moge to zrobic. Pozdrawiam"
zbiracz
"Witam. Strona naprawde świetna można tu znaleść naprawde ważne informacje. Nie muszę już dzwonić na inne informacje telefoniczne tyklko szukam tutaj. Naprawde gratuluję świetnej stronki myśle, że będzie u państwa więcej firm w bazie. Pozdrawiam."
Kamil Wojciechowski
Wyraź opinię o serwisie:
Podpis:
E-mail:
Opinia:
   
 
     
     
   

 
Aktualności
RSS Aktualności www.9595.pl
 
 
Targi Edukacyjne w Lublinie
20/01/2009 więcej...
Wszystkiego NAJ....
22/12/2008 więcej...
 
     
  Są z nami ...  
   
     

All rights reserved Info 9595 (c) 2006 - 2008